Bazén Šumperk: Oáza sportu a relaxace v srdci města

Bazen Šumperk

Šumperk je malebné město v srdci Hané, které se pyšní mnoha turistickými atrakcemi. Jednou z nejvýznamnějších je krytý bazén, který se nachází v centru města. Bazén Šumperk nabízí moderní vybavení a skvělé služby pro návštěvníky všech věkových kategorií. V tomto článku se podíváme na to, co bazén Šumperk nabízí a jaké jsou jeho hlavní přednosti pro návštěvníky.

Historie krytých bazénů v Šumperku

Historie krytých bazénů v Šumperku sahá až do 70. let minulého století, kdy byla zapotřebí modernizace venkovních veřejných bazénů, které již nevyhovovaly požadavkům návštěvníků i z hygienických důvodů. V roce 1975 byl proto postaven první krytý bazén v Šumperku, který splňoval moderní standardy a stával se oblíbeným místem pro sportovce i rekreační plavce.

V průběhu let byly prováděny úpravy a rozšiřování kapacity krytého bazénu v Šumperku, aby vyhovovala rostoucímu počtu návštěvníků i požadavkům na sportovní zázemí. Bylo přidáno více druhů saun a další doplňkové služby jako solárium či fitness centrum.

Dnes je krytý bazén v Šumperku jedním z nejoblíbenějších sportovišť ve městě, které slouží nejen pro plavání, ale také pro trénink vodních sportů či relaxaci ve wellness centru.

Popis bazénu v Šumperku

Bazén v Šumperku je moderní a dobře vybavený krytý bazén nacházející se v centru města. Bazén má standardní délku 25 metrů a je rozdělen na plavecký bazén a dětský bazének s atrakcemi. V plaveckém bazénu je hloubka postupně od 1,2 do 1,8 metru, což umožňuje plavání jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé plavce. Dětský bazének obsahuje menší skluzavku a různé vodní prvky pro zábavu dětí.

Celková kapacita bazénu je až 200 lidí najednou. K dispozici jsou šatny, sprchy a úschovna oblečení. Vstupné do bazénu je přijatelné a existují různé druhy permanentek pro časté návštěvníky nebo rodiny s dětmi.

Bazén v Šumperku nabízí širokou škálu služeb - od možnosti zapůjčit si plavecké pomůcky či míče až po hodiny aqua fitness nebo dívčích kurzů synchronizovaného plavání. Pro ty, kteří chtějí trávit více času v bazénu, je možnost objednat si soukromou lekci nebo pronajmout si celý bazén na soukromou akci.

Celkově je bazén v Šumperku ideálním místem pro rodinné výlety, sportovní aktivity či relaxaci po náročném dni.

Nabídka služeb a programů v bazénu

Bazén Šumperk nabízí širokou škálu služeb a programů pro své návštěvníky. Pro ty, kteří si chtějí užít relaxaci a odpočinek, je k dispozici bazén s teplotou vody 28°C a vířivka. Pokud máte zájem o aktivitu, můžete využít plavecký trénink nebo aqua aerobik pod vedením zkušených trenérů. Naše služby jsou vhodné pro dospělé i děti, ať už jste začátečníci nebo pokročilí plavci. Pro nejmenší návštěvníky máme kryté dětské brouzdaliště s různými atrakcemi, jako jsou skluzavky nebo fontány. Bazén Šumperk také nabízí privátní sauna pronájmy pro jednotlivce či skupiny. Vstupte do našeho bazénu a užijte si krásný den plný zábavy a relaxace!

Rekreační možnosti a aktivity pro návštěvníky

Pokud hledáte relaxační dovolenou nebo jen víkendový výlet, krytý bazén v Šumperku by mohl být ideálním místem pro vás. Bazén nabízí řadu rekreačních možností a aktivit pro návštěvníky. Můžete si zde užít koupání na plavecké dráze nebo relaxovat v masážních tryskách. Pro ty, kteří hledají více adrenalinu, je k dispozici skluzavka. Pro děti je zde vyhrazen speciální bazén s atrakcemi a pro ty, kteří chtějí vyzkoušet své dovednosti, je tu i skákací prkno. Bazen také nabízí možnost saunování a fitness centrum. Celkově tedy bazén v Šumperku poskytuje skvělé možnosti pro odpočinek i sportovní aktivity.

Informace o otevírací době a vstupném

Pokud máte zájem navštívit krytý bazén v Šumperku, je důležité se informovat o jeho otevírací době a vstupném. Krytý bazén Šumperk je otevřen od pondělí do neděle, s výjimkou úterka. V pracovních dnech je otevřen od 10:00 do 21:30 hodin a o víkendech a svátcích od 9:00 do 20:30 hodin. Vstupné na 90 minut plavání pro dospělého činí 100 Kč, zatímco dítě zaplatí pouze 60 Kč. Pro rodiny jsou k dispozici také rodinné permanentky za zvýhodněnou cenu. Je nutné mít s sebou plavecké pomůcky a ručník, ale pokud něco zapomenete, lze si vše potřebné zapůjčit přímo na recepci bazénu.

Spolupráce s místními sportovními kluby a školami

V krytém bazénu v Šumperku se nejenom můžete osvěžit a zaplavat si, ale také spolupracovat s místními sportovními kluby a školami. Bazén nabízí ideální podmínky pro tréninky a zápasy vodního póla, synchronizovaného plavání či závodů na dlouhé tratě. Díky svým moderním technologiím je bazén vhodný i pro rehabilitační cvičení a terapii. Spolupráce s místními školami je rovněž důležitou součástí provozu bazénu, který nabízí možnosti pro výuku plavání a sportovních aktivit dětem i mládeži. Kromě toho jsou organizovány speciální programy pro rodiny s dětmi, jako například plavecké kurzy pro batolata či rodinné odpoledne s vodními hrami a soutěžemi. Celkově lze říct, že krytý bazén v Šumperku je skvělým centrem pro sportovní aktivity i spolupráci s místními komunitami.

Ohlasy a recenze návštěvníků

Bazen v šumperském areálu se může pochlubit mnoha pozitivními ohlasy a recenzemi od návštěvníků. Mnozí chválí moderní vybavení a čistotu bazénu, který je ideálním místem pro trénink i relaxaci. Někteří návštěvníci zdůrazňují přátelské a ochotné personálu, který se snaží vyjít vstříc každému zákazníkovi. Další uživatelé si pochvalují skvělou polohu bazénu v centru města, což umožňuje snadný přístup i pro ty, kteří nemají k dispozici vlastní dopravu. Celkově lze tedy říci, že bazen v Šumperku si zasloužil svou pozici oblíbeného místa pro sportování i odpočinek dospělých i dětí.

Plánované rozšíření a modernizace bazénu

Bazén v Šumperku se chystá na velké změny! Plánované rozšíření a modernizace bazénu přinášejí nové atrakce a zlepšenou kvalitu služeb pro návštěvníky. Kromě nových tobogánů a vodních atrakcí se také plánuje rekonstrukce stávajících bazénů a zlepšení hygienických podmínek. Nový prostor pro odpočinek a relaxaci s vířivkou bude k dispozici jako bonus pro hosty. Tyto plány dokazují, že krytý bazén v Šumperku nejen udržuje své místo jako oblíbená destinace pro rodiny s dětmi, ale také uspokojí potřeby náročnějších návštěvníků.

Závěr a kontakt na bazén v Šumperku

V závěru lze říci, že krytý bazén v Šumperku je skvělým místem pro všechny milovníky plavání a relaxace. Nabízí nejen moderní vybavení a čisté prostředí, ale také široký výběr služeb a aktivit, jako jsou různé kurzy plavání, aqua aerobik či saunování. Pokud byste rádi navštívili tento bazén, kontaktujte ho na telefonním čísle 123 456 789 nebo navštivte webové stránky www.bazen-sumperk.cz pro více informací o otevíracích hodinách a cenách vstupného.

Publikováno: 30. 10. 2023

Kategorie: sport

Autor: Radana Stříbrná

Tagy: bazen šumperk | krytý bazén v šumperku