Ollies Ostrava: Mekka skateboardingu v srdci Moravy

Ollies Ostrava

Ollies Ostrava je skateboardový obchod s dlouholetou tradicí. Nabídka tohoto obchodu obsahuje kompletní sortiment pro skateboardisty, jako jsou desky, nápravy, kolečka a mnoho dalšího. Ollies Ostrava se pyšní nejen kvalitním zbožím, ale také vynikajícím servisem a profesionálním přístupem ke každému zákazníkovi. Pokud hledáte kvalitní vybavení pro svůj skateboard, neváhejte navštívit Ollies Ostrava.

Historie Ollies Ostrava

Historie Ollies Ostrava sahá až do roku 2006, kdy byl založen jako malý skateboardový obchod na ulici Svornosti. Vzhledem k rostoucí poptávce po skateboardingu se Ollies postupně rozšířilo a přesunulo na mnohem větší prostory v centru Ostravy na ulici 28. října. Dnes je jedním z nejvýznamnějších skate shopů v regionu, nabízejícím široký sortiment skateboardových potřeb, oblečení a doplňků nejen pro začínající ale i pokročilé skateboardingové nadšence. Navíc Ollies každoročně pořádá různé skateboardové eventy, contesty a workshopy, což dokazuje jeho silné zapojení do místní skateboardingové komunity.

Sortiment Ollies Ostrava

Ollies Ostrava je skateshop, který se specializuje na skateboardové zboží, streetwear a obuv. Nabízejí široký sortiment skateboardů od různých značek a velikostí pro začátečníky i pokročilé jezdce. Dále také prodávají další příslušenství jako jsou náhradní díly, kuličky, ložiska, grip pásky a mnoho dalšího. Kromě skateboardingu najdete v Ollies ostrava i módní oblečení a obuv všech druhů a stylů – trika, mikiny, tenisky nebo boty na vysokém podpatku. Pokud jste fanoušci skateboardingu nebo módním nadšencem, rozhodně byste neměli minout tento skateshop při své návštěvě Ostravy.

Tým Ollies Ostrava

Tým Ollies Ostrava je nezbytnou součástí skate shopu Ollies, který se nachází v samotném srdci Ostravy. Tým tvoří nadšení skateboardeři a longboardisté, kteří se společně spojují za jedním cílem - propagovat skateboarding jako životní styl a nabídnout širokou paletu zboží pro všechny milovníky tohoto sportu. Tým Ollies Ostrava také pořádá akce pro veřejnost jako je např. skate contest nebo workshopy pro začátečníky. Důležitost týmu byla potvrzena již mnoha úspěchy na různých závodech a eventech v celé České republice. Pokud hledáš profesionalitu a kvalitu, kterou skutečně oceníš, pak se určitě zastav u Ollies a projdi si nabídku produktů od těch nejlepších značek pro skateboarding a longboarding!

Akce a soutěže pořádané Ollies Ostrava

Ollies Ostrava je skate shop, který pořádá mnoho akcí a soutěží pro své zákazníky. Mezi největší patří například "Ollies Game of Skate", což je tradiční soutěž mezi skateboardingovými nadšenci, kteří se snaží vyhrát v každé snaze o perfektní trik na skateboardu. Další oblíbenou akcí je "Ollies Best Trick Contest", kde mohou účastníci předvést své nejlepší triky a získat skvělé ceny. Kromě těchto akcí Ollies Ostrava také pravidelně nabízí workshopy a tréninky pro začínající skateboardingové fanoušky.

Spolupráce s místními skate parky

Spolupráce s místními skate parky je pro Ollies Ostrava neocenitelným krokem ke zvýšení povědomí o své značce a posílení vztahu se skate komunitou. Naše spolupráce je více než jen sponzoring akcí a soutěží, ale také se snažíme zapojit se do organizace a rozvoje místních skate parků. Spolupracujeme s několika skate parky v okolí, například s Avion Parkem, který patří mezi největší venkovní skate parky v České republice. Kromě toho jsme také zapojeni do organizace a propagace různých eventů jako jsou skateboardové workshopy nebo jam session pro místní skatery. V této spolupráci vidíme velkou přidanou hodnotu pro naše zákazníky i samotnou skate komunitu.

Ollies Ostrava v médiích

Ollies Ostrava je skate shop, který se stal významnou součástí ostravského skateboardového světa. Díky svým kvalitním produktům a přátelskému přístupu si získal velkou oblibu mezi místními skateboardingovými nadšenci. Proto není divu, že se tento obchod dostává do médií. Často se o něm píše v různých skateboardingových magazínech nebo je zmiňován jako místo, které rozhodně stojí za návštěvu v rámci ostravského skateboardového okruhu. Prostřednictvím sociálních sítí, jako jsou Instagram nebo Facebook, si také udržuje stálou interakci s fanoušky a zákazníky.

Kontaktní informace a otevírací doba

Pokud hledáte skate shop v Ostravě, určitě by vás mohlo zajímat "ollies ostrava". Pokud byste si chtěli prohlédnout jejich sortiment nebo navštívit jejich prodejnu, je dobré mít k dispozici kontaktní informace. Následující údaje najdete na webových stránkách "ollies ostrava":

Adresa: Šmeralova 6, 702 00 Ostrava

Telefon: +420 596 645 478

E-mail: info@olliesostrava.cz

Otevírací dobu si zkontrolujte také na webu:

https://www.olliesostrava.cz/prodejna/

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky během otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu!

Závěrem lze konstatovat, že Ollies Ostrava je bezpochyby jedním z nejlepších skate shopů v celé Ostravě. Kromě kvalitního sortimentu nabízí i velmi přátelské a profesionální přístupy svých zaměstnanců. Ollies Ostrava je skvělou volbou jak pro začínající, tak pro pokročilé skateboardisty a rozhodně stojí za návštěvu každého nadšence tohoto sportu.

Publikováno: 17. 10. 2023

Kategorie: sport

Autor: Veronika Němcová

Tagy: ollies ostrava | skate shop